Znowu razem :)

Czyli zrób komuś przyjemność pamiętając o imieninach, urodzinach, świętach, składając gratulacje.
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Znowu razem :)

Post autor: Tomek »

Teoretycznie dział ten ma być poświęcony życzeniom i gratulacjom ale wyjątkowo chcę tutaj wspomnieć, że w końcu nowe forum nabrało kształtu i... i z powrotem mamy na forum JoannęP :) Jedyne co mogę dodać to gratulacje z powodu pokonania różnych trudności i pojawienia się na forum :!: :)
Awatar użytkownika
Joannap
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie
Kontakt:

Re: Znowu razem :)

Post autor: Joannap »

Cześć Tomku , nawet do głowy by mi nie przyszło że moja obecność jest tak zauważalna ... :D
Bardzo dziękuję za te słowa - w dziale :przedstaw się : napisałam kilka pomysłów bo nim znajdę "zaginioną płytkę" ze starym forum może wcześniej uda mi się szybciej ruszyć temat odzyskania danych ..
Wczoraj miałam trochę czasu i znalazłam wydruki - ale przepisywanie zajęłoby mi za wiele czasu .., przypomniałam sobie o Pani Katarzynie (GMP) .. mam jeszcze kilka pomysłów ale najpierw sprawdzę co da się zrobić z tą kopią - zgoda? (czy ją odzyskamy)

Bardzo dziękuję za dobre słowa na dobry początek dnia :D :lol:
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
rafal
Posty: 184
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 01:14
Lokalizacja: Poznań

Re: Znowu razem :)

Post autor: rafal »

Joannap pisze:znalazłam wydruki - ale przepisywanie zajęłoby mi za wiele czasu
można ewentualnie wrzucić na skaner z jakimś programem do rozpoznawania pisma :)
Awatar użytkownika
Joannap
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie
Kontakt:

Re: Znowu razem :)

Post autor: Joannap »

Rafał :D ale to i tak wymaga czasu ( bo na skaner, później na laptopik do siebie a od siebie po kolei pojedyncze tematy w odpowiednią szufladkę - noce zarwane na sto procent - ha poszłam na skróty - :twisted: i udało się

Ale i tak to chwilkę potrwa ..
P.S.
chodzi mi po głowie wprowadzać "ręcznie" ale najpierw wykorzystam te możliwości które są "teoretycznie krótsze " i szybciej je wykonam
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
Awatar użytkownika
Bona
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 01 gru 2011, 09:08

Re: Znowu razem :)

Post autor: Bona »

Niech Mikołaj przyniesie nam wszystkim-opiekunom dużo cierpliwosci,miłości i pogody ducha a naszym podopiecznym spokóji chec współpracy z nami-opiekunami :P
aisuni
Posty: 38
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 16:42

Święta Wielkanocne

Post autor: aisuni »

Z okazji zbliżających się Swiąt, życzę wszystkim oraz ich rodzinom spokojnych i slonecznych Świąt, smacznego jajka i wesolego zajączka........oraz aby te dni, były radością spędzonych chwil z naszymi bliskimi, którzy ..potrzebują naszej opieki.
Niech te Swięta nastrajają optymizmem i dają nam siłę do pokonywania następnych dni.
pozdrowienia dla Wszystkich IWONA :)
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Znowu razem :)

Post autor: Tomek »

Dziękuję i wzajemnie :) smacznego zajączka i wesołego jajka :)
Dużo spokoju i radości.
Krzysztof
Posty: 29
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 12:26

Re: Znowu razem :)

Post autor: Krzysztof »

Życzę wszystkim rodzinnej atmosfery w te świąteczne dni.
Przeżyjcie je wspólnie, obficie i jednocześnie spokojnie.

p.s. a i pamiętajcie o obraniu jajek ze skorupki przed zjedzeniem :mrgreen:
Anka
Posty: 106
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 15:59

Re: Znowu razem :)

Post autor: Anka »

Spokoju i radości. I odpoczynku.
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Znowu razem :)

Post autor: wigi »

Życzę wszystkim dużo spokoju, pogody, siły i wytrwałości.
No i smacznego jajka :)
ODPOWIEDZ