Cerebrolisim-wlewy dożylne

Zasoby wiedzy o chorobie Alzheimera – nasze doświadczenia, literatura, filmy i inne dokumenty.

Cerebrolisim-wlewy dożylne

Postautor: tanganika » sobota 16 lis 2013, 17:03

Mam nadzieję, że dobrze spisałam nazwę z recepty. Czy ktoś ma doświadczenie związane ze stosowaniem tego leku u chorego z A. Psychiatra ze Ścinawy polecił mi 4-tyg kurację pod kroplówką. Podobno daje dobre efekty i poprawia pamięć. Proszę o opinię.
tanganika

Re: Cerebrolisim-wlewy dożylne

Postautor: Tomek » sobota 16 lis 2013, 22:22

Witaj, doświadczenia z cerebrolizyną nie mam ale zerknij tutaj:

http://bazalekow.mp.pl/leki/doctor_subst.html?id=3646
Tomek

Postautor: tanganika » sobota 16 lis 2013, 23:40

Dziekuję za cenny link, pozdrawiam
tanganika

Postautor: danuta » niedziela 08 sty 2017, 10:28

WITAM
czy lek dożylny pomógł chorej osobie bo polecono mojemu mężowi też spróbować wziąć lek cerebrolizina 10 amp po 1ml
Pozdrawiam Danuta
danuta

Postautor: tanganika » piątek 13 sty 2017, 20:09

witam Danuto,
Niestety, nie udało mi się znaleźć lekarza, który podjąłby się podania tego leku mojej mamie. Zwracałam się do 3 psychiatrów w moim mieście (w tym ordynatora oddz psych-geriat), ale odmówili z powodu braku możliwości, ponieważ należałoby mamę poddać stałej obserwacji, jak organizm zareaguje na lek. Obawiano się nawet wstrząsu anafilaktycznego. Wiązać się to miało z zaangażowaniem personelu pielęgniarskiego i lekarskiego. Receptę otrzymaną w ośrodku Alz w Ścinawie, wyrzuciłam do kosza. To w skrócie. Danuto, jeśli uda Ci się przeprowadzić podanie tego leku, napisz tu na forum swoje doświadczenia w tym zakresie. Pozdrawiam
tanganika

Postautor: danuta » środa 22 mar 2017, 06:21

Już jesteśmy po kroplówkach 5ml tego leku na razie nie widać jakiegoś znaczącego efektu ale mam nadzieję że będzie lepiej
pozdrawiam Danuta
danuta

Wróć do Choroba Alzheimera