Filmy

Zasoby wiedzy o chorobie Alzheimera – nasze doświadczenia, literatura, filmy i inne dokumenty.
Awatar użytkownika
malwa
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 14 kwie 2013, 23:42

Re: Filmy

Post autor: malwa »

"Jego ojciec cierpi na Alzheimera. To, co zrobił dla niego, poruszyło już prawie 3 miliony ludzi na Facebooku!
80-letni Ted McDermott z Wielkiej Brytanii od lat cierpi na Alzheimera. Jego syn, Mac, mówi, że dla całej rodziny choroba ojca jest trudnym i bolesnym doświadczeniem. Zdarzają się dni, kiedy starszy pan nie rozpoznaje twarzy własnych dzieci. Jest jednak coś, co sprawia, że pan Ted przypomina sobie piękne wspomnienia. Tym czymś jest muzyka.

Zarówno Ten, jak i jego syn, mają piękne i mocne głosy! Koniecznie posłuchajcie ich występu, tym bardziej, że przyświeca im szczytny cel. Mac wykorzystuje nagrane z ojcem piosenki, by zbierać fundusze na rzecz badań nad chorobą Azheimera.".

Myślę, że każdego z Was ten duet zachwyci, tak samo jak zachwycił mnie i wielu wielu innych! Wróciły moje wspomnienia ... z czasów, gdy śpiewałam wraz z moich chorym na Alzh Ojcem. Bardzo lubił śpiewać! Obejrzyjcie koniecznie. Tutaj link:

http://podaj.to/post/3398,1,jego-ojciec ... booku.html" target="newWin
ODPOWIEDZ