Filmy

Zasoby wiedzy o chorobie Alzheimera – nasze doświadczenia, literatura, filmy i inne dokumenty.
rafal
Posty: 184
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 01:14
Lokalizacja: Poznań

Filmy

Post autor: rafal »

Krótki filmik a właściwie pokaz zdjęć rodzin opiekujących się bliskimi z otępieniem.

http://www.youtube.com/watch?v=N8oErMLaeRU
qwok
Posty: 4
Rejestracja: sobota 10 gru 2011, 15:29

Re: Filmy

Post autor: qwok »

Może nie koniecznie dotycz Alzheimera ale kilka filmów na temat opieki nad osobami chorymi
http://www.youtube.com/watch?v=76hNY7YUXhc
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Filmy

Post autor: Tomek »

Mógł Pan wcześniej od takich rzeczy zacząć, bo filmy tego użytkownika na youtube są praktyczne.
Oczywiście nie zapomniał Pan o reklamie swoich produktów pod filmikiem ;)

Jeszcze odnośnie towarzystwa, które zamieściło filmiki to można zajrzeć na stronę:
http://opiekawdomu.info/
Awatar użytkownika
Joannap
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie
Kontakt:

Re: Filmy

Post autor: Joannap »

Widzę że jest coraz ciekawiej ... Panie Gwok
Forum jest dla użytkowników -Opiekunów a nie dla firm farmaceutycznych etc.

Nigdzie nie można było w tamtych latach -rozmawiać na temat chorób "niepamięci " w Internecie, bo wszędzie tacy użytkownicy byli po prostu ignorowani przez resztę społeczeństwa (czytałam rozpaczliwy wpis użytkownika na jednym z bardzo popularnych portali - został zmieszany z błotem tylko dlatego że nazwał rzeczy po imieniu
- na początku gdy szukałam miejsca gdzie ludzie rozmawiają - a raczej zadają pytanie i znikają na temat Alzh, etc - nie było ani jednej firmy zajmującej się opieką nad tak chorymi,(przynajmniej ja nic o tym nie wiedziałam) stowarzyszenia które miały fora podczepione nie umiały tego zorganizować , domy opieki można było zliczyć na palcach u jednej ręki o produktach do higieny można było pomarzyć bo w Aptekach (oczywiście niektórych gały robiono - pieluchy jak człowiek znalazł bardziej sensowną firmę - to na refundacje potrafili nie sprzedać bo umowy nie mają podpisanej ) Teraz Wszyscy na gwałt chcą problematyką zajmować się - bo to świetny biznes stałe źródło utrzymania .., Jest mi zwyczajnie przykro że część Właścicieli traktuje temat TYLKO JAK BIZNES I TO JAKI .... rozmowy które nie raz i nie dwa musiałam przeprowadzić z co poniektórymi - dla nich dało lekcję pokory lecz dla mnie to była lekcja - śmietanka - udaje krem !!!
Ja tylko pozornie sprawiam wrażenie naiwnego (dla nie których głupiego ) człowieka w rozmowie twarzą w twarz potrafią szybko być bardzo nie miłą - zwykle jestem uprzejma co nie oznacza że daje sobie wcisnąć każdy kit ... długo i namiętnie potrafię lać wodę i wiem po co to robią inni ( w tym właściciele tego typu firm)

Tak zastanawiam się teraz przeglądając internet - świetnie że co poniektórzy znaleźli genialne źródło utrzymania - przecież chorych przybywa a nie ubywa - ale czytając regulamin tego forum jest wyraźny zakaz własnych reklam Czy naprawdę trzeba zacząć blokować przedstawicieli firm ... żeby zrozumieli ,
Tak na marginesie - proszę zamieścić informacje o Pana działalności na np.Facebook - w tym miejscu piszą ludzie z całego kraju - również po to tam wchodzą i rejestrują się żeby znaleźć informacje
My jako Opiekunowie oczekujemy zupełnie innych informacji od właścicieli firm (różnych ) - dokładnie opisałam sytuacje w temacie Apel
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
qwok
Posty: 4
Rejestracja: sobota 10 gru 2011, 15:29

Re: Filmy

Post autor: qwok »

Dziękuje za informacje Pani Joannap,ale nie wiem skąd ma Pani takie informacje. Nigdy na Państwa portalu nie zamieściłem reklamy.
Administrator
Site Admin
Posty: 40
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 00:46

Re: Filmy

Post autor: Administrator »

Niech Pan się naprawdę zastanowi czy Pan chce tutaj w ogóle cokolwiek pisać.
Kolejne wpisy w stylu Mazakk będą na nowym forum usuwane a Pana konta blokowane bez dalszego ostrzeżenia.
Wiosna
Posty: 30
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 15:56

Re: Filmy

Post autor: Wiosna »

Kochani a widzieliście wczoraj "Śpiewanie z Alzheimerem"?

http://tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=24000 ... lzheimerem
rafal
Posty: 184
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 01:14
Lokalizacja: Poznań

Re: Filmy

Post autor: rafal »

Wiosna pisze:Kochani a widzieliście wczoraj "Śpiewanie z Alzheimerem"?

http://tv.wp.pl/opisdlg.html?prid=24000 ... lzheimerem
Nie, ale tak to jest jak się nie ogląda tv :)
Mimo wszystko więcej korzyści jest z nie oglądania tv.

Ale ale świetna godzina tego dokumentu: środa, 11 stycznia - 00:05
to jest ta telewizja publiczna z misją!
Wiosna
Posty: 30
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 15:56

Re: Filmy

Post autor: Wiosna »

Ja ledwo wytrzymałam.. ale widziałam i bardzo się cieszę, polecam jesli ktoś będzie miał możliwość gdzieś obejrzeć.
rafal
Posty: 184
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 01:14
Lokalizacja: Poznań

Re: Filmy

Post autor: rafal »

ODPOWIEDZ