Doświadczenia opiekunów osób z chorobą Alzheimera - badanie

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
Dorota_K
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 15 lis 2021, 11:14

Doświadczenia opiekunów osób z chorobą Alzheimera - badanie

Post autor: Dorota_K »

Dzień dobry Państwu.

Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Gdańskim i prowadzę badania do pracy magisterskiej na temat doświadczeń opiekunów rodzinnych i zawodowych osób cierpiących na chorobę Alzheimera. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną bezpośredni kontakt mógłby stanowić zagrożenie dla opiekunów i chorych, dlatego zwracam się do Państwa drogą elektroniczną. Bardzo proszę, jeśli ktoś z Państwa miałby ochotę mi pomóc i poświęcić 15-20 minut na wypełnienie ankiety, poniżej znajduje się link.

Ankieta jest całkowicie anonimowa, zebrane dane zostaną poddane zbiorczej analizie, a wyniki zostaną wykorzystane do mojej pracy magisterskiej. O wypełnienie proszę opiekunów, którzy są rodziną osoby chorej - jej DZIECKIEM lub WSPÓŁMAŁŻONKIEM - albo opiekunem ZAWODOWYM.

Serdecznie dziękuję za poświęcony czas i pomoc, mam nadzieję, że dzięki wynikom badania uda mi się rzucić światło na kolejny aspekt Państwa doświadczenia i potrzeb.
Gdybyście byli Państwo zainteresowani wynikami moich badań na końcu ankiety podany jest mój adres mailowy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze obronę planuję w czerwcu/lipcu i wtedy wyniki powinny być już dostępne.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
ODPOWIEDZ