Prośba do Studentów - wypełnianie ankiet

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
Awatar użytkownika
Joannap
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie
Kontakt:

Prośba do Studentów - wypełnianie ankiet

Post autor: Joannap »

Witam bardzo serdecznie Wszystkich korzystających z tego tematu "Ankiety"
Badania, wszelkiego rodzaju ankiety są bardzo ważne bo naświetlają sytuacje samych CHORYCH ale też OPIEKUNÓW
był czas, że sama uczestniczyłam w takich badaniach i chętnie odpowiadałam na każde zadawane pytanie. (dla przypomnienia chodziło o badania prowadzone przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie - Profesor Jerzy Trzebiński )

Niestety zdarza się i tak, że niektórzy Studenci nie są przygotowani do tematu "rozmowa z Opiekunem" i traktują Nas jak (przepraszam za wyrażenie) - kolejne zaliczenie .
Więc ogromna prośba - jeśli już dochodzi do rozmowy z Opiekunami - Wykażcie się odrobiną zrozumienia i cierpliwością - dla Was to tylko ankieta a dla Opiekunów to opowiadanie o ogromnym bólu, niemożności , bezsilności, etc.

Drodzy Studenci psychologii - Wasza cierpliwość będzie nagrodzona a My będziemy mieli dobre zdanie o przyszłych psychologach, pod warunkiem że Wy podejdziecie do tematu - PRACA Z ŻYWYM CZŁOWIEKIEM


Pisze o tym dlatego, że przez czysty przypadek dowiedziałam się o bardzo niemiłym zdarzeniu ... z udziałem : student psychologii a opiekun ...
Przyszli psychologowie z racji zawodu powinni cechować się empatią - tylko takie osoby będą potrafiły pomagać innym...
BARDZO PROSZĘ O TYM PAMIĘTAĆ
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
Zablokowany