Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie,badania-an.

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...

Wyższa Szkoła Psychologii Społecznej w Warszawie,badania-an.

Postautor: Joannap » środa 12 gru 2012, 14:10

Witam serdecznie
Część z Nas pamięta badania- ankiety prowadzone przez Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej w Warszawie ..
Te badania cały czas trwają .. więc gorąca prośba - osoby chętne zapraszam do współpracy ... Poniżej wkleiłam treść zaproszenia :


Zaproszenie do badania

Szanowni Państwo;
Jesteśmy zespołem badaczy działających przy Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Badania przez nas prowadzone dotyczą mechanizmów radzenia sobie w sytuacji trudnej, jaką niewątpliwie jest zetknięcie się z chorobą członka rodziny. Pojawienie się sytuacji nowej i jednocześnie zagrażającej, jaką jest choroba wywołuje w osobie dotkniętej diagnozą oraz w członkach rodziny uzasadniony strach i poczucie zagrożenia związanego z faktem, iż choroba może mieć charakter chroniczny i postępujący. Tak jest w przypadku choroby Alzheimera. W związku z tym chcielibyśmy zaprosić Pana/Panią do udziału w badaniach, których celem jest poznanie zarówno potrzeb, jak i trosk opiekuna osoby chorej.
Badania przez nas prowadzone są istotne nie tylko dla rozwoju nauki, naszym celem jest przede wszystkim pomoc Państwu jako tym, którzy codziennie muszą radzić sobie z tak obciążającymi zajęciami. Poznanie Państwa potrzeb, reakcji oraz sposobów radzenia sobie pozwoli nam na opracowanie metod jak najlepszej pomocy Państwu, przez co pośrednio pomożemy samym chorym.

Zaznaczamy, iż badanie przez nas prowadzone jest w pełni anonimowe, w żadnym jego etapów nie będziecie Państwo proszeni o podawanie swoich danych, a Państwa historie nie zostaną upublicznione.
Pierwszy etap badania polega na wypełnieniu kilku arkuszy testowych, następnie poproszeni zostaną Państwo o opisanie swojej historii w formie pamiętnika, opowiadania. Całość zajmuje około 45 min, jednak rozumiejąc natłok zajęć i obowiązków przeznaczamy na nie trzy dni, tak aby sami Państwo mogli zadecydować kiedy rozpocząć i zakończyć swój opis.

Będziemy bardzo zobowiązani za otrzymaną od Państwa zgodę na udział w prowadzonych badaniach. Ze swojej strony deklarujemy pomoc na każdym etapie, chętnie podzielimy się również wnioskami z prowadzonych analiz.

Jeśli zgadza się Pan/Pani uczestniczyć w badaniu prosimy o wysłanie zwrotnie odpowiedź „TAK” na adres: ewa.odachowska@swps.edu.pl

Jeśli nie chcecie Państwo brać w nim udziału również prosimy o informację na tan sam adres. ewa.odachowska@swps.edu.pl
Po wysłaniu odpowiedzi TAK otrzymają Państwo dokładny opis badania wraz z prostą instrukcją.

Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
Awatar użytkownika
Joannap
 
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie

Wróć do Ankiety, badania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron