POTRZEBNI CHĘTNI DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...

POTRZEBNI CHĘTNI DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Postautor: SYLWIA JAWORSKA » środa 01 lut 2012, 23:52

Witam,
pisałam już na wcześniejszy adres forum prośbę o wypełnienie ankiety. Pewnego dnia forum przestało działać, dopiero teraz odnalazłam adres nowego miejsca dyskusji. Ponawiam prośbę dotyczącą wypełnienia ankiety.
Mój adres mailowy: fairydust@poczta.fm
Zainteresowanych proszę o kontakt i serdecznie dziękuję za udział w badaniach.
SYLWIA JAWORSKA
 
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 17 lis 2011, 12:32

Re: POTRZEBNI CHĘTNI DO WYPEŁNIENIA ANKIETY

Postautor: SYLWIA JAWORSKA » środa 01 lut 2012, 23:52

Witam Cię Sylwio i Wszystkich pozostałych .
Mam do Użytkowników (obecnych i przyszłych ) gorącą prośbę Żebyście brali udział w tego typu badaniach (ja nawet teraz gdy oczywiście mogę wypełniam takie ankiety) .
Ankiety zawsze są anonimowe nigdy nie trzeba podawać swoich własnych danych czy danych chorego. Dzięki pomocy Studentom w tego typu badaniach , ankietach w przyszłości będziemy mieli lepiej przygotowanych lekarzy specjalistów, psychologów i terapeutów ..
Rozmowy Studentów z każdym z Nas-Opiekunów zapadają głęboko w pamięć ..Taki człowiek gdy już zacznie pracować będzie potrafił w przyszłości odpowiednio rozmawiać z opiekunem (gdy takowy jakimś cudem trafi do gabinetu ...bo pod gabinetem człowiek wie po co poszedł a gdy wejdzie to ma czarną dziurę i zwyczajnie "ucieka")

Poza tym każda taka ankieta to maleńka cegiełka w obalaniu tabu i mitów krążących w okół choroby Alzheimera , samych chorych i środowiska opiekunów .
Wiem że to pokolenie opiekunów jeśli nawet odczuwa jakieś zmiany w otoczeniu na + to są to minimalne. Lecz po nas i naszych chorych będą następne całe rzesze opiekunów i chorych ( bo odnotowuje się podwyższenie zachorowań na "niepamięć" ) - przyszli opiekunowie będą przechodzić to samo piekło co każdy z nas teraz ...więc trzeba tak po prostu zostawić "światełko w tunelu " żeby choć odrobinę uwierzyli w swoje siły ... ;)
SYLWIA JAWORSKA
 
Posty: 3
Rejestracja: czwartek 17 lis 2011, 12:32


Wróć do Ankiety, badania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości