Praca magisterska

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
zaneta
Posty: 15
Rejestracja: piątek 19 lip 2013, 20:03

Praca magisterska

Post autor: zaneta »

Witam Was wszystkich serdecznie.

Kilkakrotnie udzielałam się na forum w przeszłości, moja mama chorowała na Alzheimera i zmarła półtorej roku temu. Jestem studentką psychologii i postanowiłam, że swoją pracę magisterską napiszę na temat sytuacji opiekunów osób chorych na Alzheimera. Stąd też moje pytanie - czy mogę liczyć na Waszą pomoc? Niestety poza forami jest niewiele miejsc, w których mogłabym nawiązać kontakt z opiekunami, tak więc bardzo liczę na pomoc, która będzie polegała na wypełnianiu różnych testów. Myślę, że dla wszystkich takie badania mogą dużo wnieść i pomóc...

Pozdrawiam wszystkich ciepło,
Żaneta
Tonia
Posty: 49
Rejestracja: poniedziałek 25 lut 2013, 17:17

Re: Praca magisterska

Post autor: Tonia »

Prześlij, proszę ankietę na priv. Chętnie ją wypełnię :)
Tonia
Krystyna
Posty: 42
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:52

Re: Praca magisterska

Post autor: Krystyna »

Chętnie wypełnię ankietę
tanganika
Posty: 91
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 21:46

Re: Praca magisterska

Post autor: tanganika »

Ja też się dołączę. Basia
zaneta
Posty: 15
Rejestracja: piątek 19 lip 2013, 20:03

Re: Praca magisterska

Post autor: zaneta »

Praca i ankiety są dopiero w przygotowaniu, jednak muszę zadeklarować wybrany temat i dlatego w tym momencie zbieram informacje czy uda mi się znaleźć odpowiednią liczbę osób chętnych do pomocy w badaniach, myślę, że badania ruszą w przeciągu roku. Pytam, ponieważ nie chciałam porywać się z motyką na słońce i później mieć problemów jeśli nie zbiorę odpowiedniej liczby osób.
Dziękuję bardzo za chęć udziału w badaniu i na pewno skontaktuję się z Państwem, kiedy tylko testy będą gotowe :)
ODPOWIEDZ