Prośba o udział w badaniach!

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...

Prośba o udział w badaniach!

Postautor: Amrtysia » niedziela 29 mar 2015, 18:37

Szanowni Państwo,
Zapraszamy Państwa do udziału w badaniach, prowadzonych w Zakładzie Psychologii Zdrowia i Jakości Życia Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Celem tego badania jest uzyskanie informacji na temat specyfiki sprawowania opieki nad osobą z chorobą Alzheimera lub innym typem otępienia.
Proszę o udzielanie szczerych odpowiedzi, gdyż tylko takie pozwolą na rozeznanie się w potrzebach Opiekunów. Kwestionariusze nie mają charakteru diagnostycznego, nie ma więc w nich odpowiedzi dobrych czy złych, służą natomiast rozpoznaniu problemów związanych z opieką i poznaniu czynników, które mogą mieć znaczenie dla ponoszonych przez Opiekunów kosztów tej opieki. Badania są anonimowe i obejmują dużą liczbę osób. Wszystkie uzyskane informacje zostaną wykorzystane wyłącznie dla celów naukowych i będą stanowić cenny materiał, jaki posłuży opracowaniu możliwości lepszego wspierania Opiekunów w ich roli.
Uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonych kwestionariuszy i nie pomijanie pytań. Badanie zajmuje około 30 minut i – zdając sobie sprawę z Państwa obciążenia – serdecznie dziękujemy za zaangażowanie. Za przemyślane i dokładne odpowiedzi bardzo Państwu dziękujemy!
W razie potrzeby, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
dr Ewa Wojtyna – kierownik projektu (ewa.wojtyna@us.edu.pl)
Martyna Cembrzyńska – członek zespołu badawczego (martyna.cembrzynska@gmail.com)

Link do ankiety badawczej: https://docs.google.com/forms/d/1rKJDg8 ... 0/viewform
Amrtysia
 
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 29 mar 2015, 18:31

Wróć do Ankiety, badania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość