Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
karszat
Posty: 4
Rejestracja: piątek 25 sie 2017, 22:21

Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post autor: karszat »

Szanowni Państwo,

Jestem doktorantką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przygotowuję rozprawę doktorską dotyczącą funkcjonowania opiekunów. W swojej pracy pragnę szczególną uwagę poświęcić osobom sprawującym opiekę nad bliskimi/krewnymi z chorobami przewlekłymi oraz różnego rodzaju niepełnosprawnością (ruchową, sensoryczną, intelektualną).
Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o udział w anonimowym badaniu, prowadzonym wyłącznie w celach naukowych. Jest ono przeznaczone dla pełnoletnich osób, które opiekują się osobami bliskimi czy swoimi krewnymi.

Poniżej zamieszczam link to ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link" target="newWin
Osoby chętne zapraszam do kontaktu: karszat@gmail.com" target="newWin
Z wyrazami szacunku
Karolina Szatkowska
karszat
Posty: 4
Rejestracja: piątek 25 sie 2017, 22:21

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post autor: karszat »

Dzień dobry,
Jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze ochotę wypełnić ankietę, serdecznie zachęcam, gdyż jest ona nadal aktywna. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc.
Czarny
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 11 maja 2014, 19:17

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post autor: Czarny »

Jeśli jeszcze to aktualne, to wysłałem.
Pozdrawiam....Krzysiek :)
karszat
Posty: 4
Rejestracja: piątek 25 sie 2017, 22:21

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post autor: karszat »

Badania nadal prowadzę, nie mniej jednak dziękuję za dotychczasową pomoc.

Pozdrawiam.
tanganika
Posty: 91
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 21:46

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post autor: tanganika »

Witam,
wypełniłam ankietę i uświadomiłam sobie, że pikuję w dół. Udzielone odpowiedzi świadczą o moim wyczerpaniu fizycznym i psychicznym. Opiekuję się Mamą praktycznie sama, od prawie 10 lat. W tym czasie w moim życiu sporo zmian zaszło, a i ja podupadłam na zdrowiu. Dobrze, że Mama jeszcze w ciągu dnia uczęszcza do środowiskowego domu samopomocy, a ja mogę pracować. Po południu, gdy wracam z pracy, jestem z mamą. Choroba postępowała i teraz kontakt z rodzicielką prawie nie istnieje. Jej urojenia i poczucie, że jest gnębiona stało się uciążliwe też i dla innych podopiecznych. Decyzja na uczestnictwo w zajęciach śds jest do końca roku. Nie wiem co potem zrobię... Zachęcam innych do wypełnienia tej ankiety. Pozdrawiam
karszat
Posty: 4
Rejestracja: piątek 25 sie 2017, 22:21

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post autor: karszat »

Dziękuję za Pani opinię. Życzę, aby znalazła Pani w sobie wystarczająco dużo siły na ten trudny czas oraz aby miała Pani wsparcie dla siebie.

Ankieta jest nadal aktualna.
Pozdrawiam serdecznie.
ODPOWIEDZ