Strona 1 z 1

Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post: piątek 25 sie 2017, 22:25
autor: karszat
Szanowni Państwo,

Jestem doktorantką Instytutu Psychologii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Przygotowuję rozprawę doktorską dotyczącą funkcjonowania opiekunów. W swojej pracy pragnę szczególną uwagę poświęcić osobom sprawującym opiekę nad bliskimi/krewnymi z chorobami przewlekłymi oraz różnego rodzaju niepełnosprawnością (ruchową, sensoryczną, intelektualną).
Zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą o udział w anonimowym badaniu, prowadzonym wyłącznie w celach naukowych. Jest ono przeznaczone dla pełnoletnich osób, które opiekują się osobami bliskimi czy swoimi krewnymi.

Poniżej zamieszczam link to ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
Osoby chętne zapraszam do kontaktu: karszat@gmail.com
Z wyrazami szacunku
Karolina Szatkowska

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post: wtorek 19 wrz 2017, 20:38
autor: karszat
Dzień dobry,
Jeśli ktoś z Państwa ma jeszcze ochotę wypełnić ankietę, serdecznie zachęcam, gdyż jest ona nadal aktywna. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc.

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post: niedziela 24 wrz 2017, 00:40
autor: Czarny
Jeśli jeszcze to aktualne, to wysłałem.

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post: czwartek 12 paź 2017, 22:29
autor: karszat
Badania nadal prowadzę, nie mniej jednak dziękuję za dotychczasową pomoc.

Pozdrawiam.

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post: wtorek 17 paź 2017, 18:51
autor: tanganika
Witam,
wypełniłam ankietę i uświadomiłam sobie, że pikuję w dół. Udzielone odpowiedzi świadczą o moim wyczerpaniu fizycznym i psychicznym. Opiekuję się Mamą praktycznie sama, od prawie 10 lat. W tym czasie w moim życiu sporo zmian zaszło, a i ja podupadłam na zdrowiu. Dobrze, że Mama jeszcze w ciągu dnia uczęszcza do środowiskowego domu samopomocy, a ja mogę pracować. Po południu, gdy wracam z pracy, jestem z mamą. Choroba postępowała i teraz kontakt z rodzicielką prawie nie istnieje. Jej urojenia i poczucie, że jest gnębiona stało się uciążliwe też i dla innych podopiecznych. Decyzja na uczestnictwo w zajęciach śds jest do końca roku. Nie wiem co potem zrobię... Zachęcam innych do wypełnienia tej ankiety. Pozdrawiam

Re: Ogromna prośba o udział w badaniu dla opiekunów

Post: czwartek 23 lis 2017, 21:49
autor: karszat
Dziękuję za Pani opinię. Życzę, aby znalazła Pani w sobie wystarczająco dużo siły na ten trudny czas oraz aby miała Pani wsparcie dla siebie.

Ankieta jest nadal aktualna.
Pozdrawiam serdecznie.