Bezinteresowna pomoc

Regulamin obowiązujący na forum, netykieta oraz podstawowe informacje o Forum.

Bezinteresowna pomoc

Postautor: Administrator » niedziela 29 sty 2012, 21:21

W ostatnich dniach otrzymaliśmy dwa maile, w których próbowano przekonać nas do... no właśnie... do przejęcia nas przez jeden z rozwijających się (nie wiadomo jak długo jeszcze) "serwisów medycznych". Wszystkie start-upy i dot comy, które traktują opiekunów jako rewelacyjną i dobrze sprecyzowaną grupę odbiorców reklam informujemy, że nie jesteśmy zainteresowani jakąkolwiek współpracą :!:
Administrator
Site Admin
 
Posty: 39
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 00:46

Re: Bezinteresowna pomoc

Postautor: Joannap » niedziela 29 sty 2012, 21:22

To jest trochę nie fajne - tak naprawdę ... lecz tak to już jest teraz odzyskujemy autentyczną niezależność
Trzeba by po prostu poznać właścicieli tych portali tak po prostu - po to by zwyczajnie świadomie móc podjąć decyzję czy można podłączyć się do kogoś ... Dlaczego z bardzo prostej przyczyny by stwierdzić czy Prowadząca osoba (Właściciel ) jest autentycznym społecznikiem i stać Go na pewne gesty .
Od czasu gdy zaczęłam pisać troszkę ludzi poznałam - mój świat znajomych i przyjaciół (takich prawdziwych ) zdecydowanie powiększył się
Oczywiście Poza Wami - Opiekunowie ( bo to nie podlega w żaden sposób dyskusji - co prawda osobiście znam tylko kilkoro z Was całą resztę z pisania )
Jest kilkoro właścicieli firm, których znam osobiście -do nich należy :
Wiesław Krzeczkowski (GPS Control ) z Krakowa - Jedna z Jego firma pracuje na d projektem GPS - pomagałam odrobinę dopracować szczegóły
Katarzyna Lusawa (Grupa Medyczna Puls ) Warszawa - Kasia była adm. na starej wersji forum - bardzo pomogła mi przy wdrażaniu różności na forum - bo to Ona walczyła tak naprawdę z Novartisem ... Jej firma zajmuje się min. Kampaniami społecznymi . Kiedyś z jeszcze jedną osobą (użytkownikiem ) z w-wy spotkałyśmy się we trójkę aby obgadać szczegóły .
Mam ogromną sympatie do tych ludzi bo nie są związani w żaden sposób z tematem Alzh. a w różny sposób angażują się i angażowali w obalanie tabu- Alzheimer .
Piotr Bochonko - Właściciel firmy "Centrum Opieki" w Krakowie - pisze u Nas na forum
Tych ludzi znam i tylko Piotra nie znam osobiście - lecz sporo piszemy
Na nich można naprawdę polegać bo gdy już czymś zajmują się to z przekonaniem i stać Ich na bezinteresowność
Jest jeszcze całą masa innych osób, których tu z imienia i nazwiska nie wymieniam - to osoby które np.: poprosiły mnie o pisanie artykułów na temat Nas - Opiekunów i na temat Alzh. lub dały mi możliwość pisania dla większej rzeszy ludzi .. Dlaczego o tym mówię - bo tak naprawdę takich osób aż tak dużo nie ma na tej ziemi. Jak już ktoś taki znajdzie się to jest naprawdę prawdziwy "KLEJNOT W KORONIE " i TRZEBA ZWYCZAJNIE GŁOŚNO I WYRAŹNIE DZIĘKOWAĆ ŻE JESZCZE TAKIE PEREŁKI SĄ NA TYM ŚWIECIE ...


Po tych wszystkich perypetiach z Naszym forum zwyczajnie ja świadomie nie zgodzę się na powtórkę z rozrywki - bo gdy ktoś nie do końca szczerze deklaruje "bezinteresowność " z czasem traci zainteresowanie a niema nic gorszego gdy ma się wrażenie "kury znoszącej złote jajka " . Teraz mamy idealną szansę na niezależność. więc wykorzystajmy dobrze tę szansę bo wszyscy Mamy własną odporność [b]na zamykanie forum bez żadnego ostrzeżenia użytkowników z "powodów technicznych " i kiedyś może zabraknąć DOBREJ DUSZY CO BĘDZIE REANIMOWAĆ - CAŁĄ NASZĄ PRACE [/b] |Dla jasności:
kłopoty techniczne, czy finansowe " - utrzymanie forum (strony, adresu) koszt na 2008 rok to kwota 100-150 zł. - na pół roku dlatego to mnie tak strasznie gotuje

Proszę wybaczyć lecz anielska cierpliwość użytkowników tego forum została już nie raz wystawiona na próbę
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
Awatar użytkownika
Joannap
 
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie


Wróć do Sprawy administracyjne forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość