Przedstaw się ...

Informacje o nas samych, dobrych duszach tego Forum.
Przedstaw się, powiedz nam o sobie w kilku słowach.

Re: Przedstaw się ...

Postautor: Tomek » piątek 13 paź 2017, 22:10

Joanna. pisze:Witam Wszystkich Bardzo, ale to bardzo serdecznie. Kiedyś tu pisałam na początku jako opiekun, później jako były opiekun- (niestety stare hasło i NIK gdzieś przepadł (Joannap)
Widzę, że jest nas tu spora gromada i forum bardzo rozrosło się .....Pozdrawiam wszystkich serdecznie

:D Ale szok :D
No proszę kto się tutaj pojawił :D
Cześć Asiu! :D

Pozdrowienia również dla Ciebie

Część "starych znajomych" zniknęła ale jest sporo nowych osób i faktycznie możesz zobaczyć jak się Twoje forum rozwinęło.
Cały czas ludzie pomagają sobie nawzajem.
Tomek

Postautor: Anielka1313 » środa 02 maja 2018, 20:06

Witam serdecznie.
Jestem Anielka,córka swojej Mamusi,która od niedawna /w/g mnie od dwóch lat/choruje.W zasadzie Mamusia opiekuje sie Tatuś.
Jednak oboje są bardzo wiekowi.Mamusia 86 lat,Tatuś 89.Nie mieszkamy razem.Od niedawna jakieś dwa tygodnie Mamusia zachowuje sie bardzo dziwnie,Tatus sobie nie radzi i woła o pomoc.Nie umiem pomóc,chcę się tego nauczyć,wiem ,ze lekko nie będzie.Sama jestem już wiekowa/68 lat/,lekko schorowana,ale jak trzeba dam rade ,tylko jeszcze nie wiem jak.Bardzo potrzebna jest mi pomoc i wsparcie.Mam nadzieje,ze je tu znajdę.
To na razie tyle,pewno reszta wyjdzie w później.
Ciesze się ,ze znalazłam to forum.Widzę tu znajoma osobą ,znamy się z innego forum.
Piszę może zbyt chaotycznie,ale wszystko co się dzieje,dzieje się za szybko i nie umiem jeszcze tego ogarnąć.
To na razie tyle,rozejrzę się ,poczytam i pytań pewnie będę miała sporo.
Awatar użytkownika
Anielka1313

Postautor: Anka » czwartek 03 maja 2018, 20:24

Witaj Anielko. Życzę dużo sił, forum jest kopalnia informacji. Jak będziesz miała pytania to pisz.
Anka

Postautor: nicoll31 » poniedziałek 07 maja 2018, 06:16

Witaj Anielko. Wszyscy tu jesteśmy z tego samego powodu. Pozdrawiam i służę w miarę możliwości wiedzą.
nicoll31

Poprzednia

Wróć do O nas - czyli kto jest duszą tego forum.