Przedstaw się ...

Informacje o nas samych, dobrych duszach tego Forum.
Przedstaw się, powiedz nam o sobie w kilku słowach.
joannal
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 gru 2015, 23:12

Re: Przedstaw się ...

Post autor: joannal »

Witaj, Ewo. Czytaj po kolei wątki, może któryś wyjaśni twoje wątpliwości. Albo pytaj o wszystko, co Cię niepokoi, zawsze ktoś bardziej doświadczony podzieli się swoją wiedza i doświadczeniem. Pozdrawiam.
annakamilak
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 13 gru 2018, 20:39

Moja teściowa

Post autor: annakamilak »

Witam,
Mam na imię Ania i od 5 lat opiekuję sie teściową chorą na chorobę Alzheimera. Mam dwoje dzieci 6 lat oraz roczek.
Mam nadzieję że czytając forum znajdę cenne rady i chociaż trochę wsparcia... Bo wspiera mnie jedynie mąż reszta rodziny omija nas szerokim lukiem.
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wigi »

Witaj, Ania. Poczytaj forum. Więcej w dziale Nasze historie.
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Moja teściowa

Post autor: Tomek »

annakamilak pisze:Bo wspiera mnie jedynie mąż reszta rodziny omija nas szerokim lukiem.
Nawet sobie nie wyobrażasz Aniu ile to już razy podobne wpisy były tutaj zamieszczane. Niestety bardzo często opieka przypada na jedną osobę w rodzinie a reszcie jest na tyle wygodnie, że udaje, że problemu nie ma. Witaj i pisz.
Gramma
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 30 gru 2018, 00:11

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Gramma »

Witam,
mam 61 lat, opiekowałam się moimi teściami, ojciec zmarł w grudniu 2018 w wieku 91 lat. Teraz jest znacznie trudniej bo to mama mimo, że młodsza jest z alzheimerem. Mieszkamy razem, to ma swoje plusy. Mam czwórkę dorosłych dzieci i jednego wnuka. Jestem emerytowaną nauczycielką. Moje zainteresowania to muzyka szczególnie ostatnio jazz, ciekawostki turystyczne, choć bardziej poznaję świat z książek i internetu, bo podróże mam bardzo ograniczone :). Jestem chrześcijanką, mam bardzo pozytywne podejście do życia. Myślę, że zawsze "warto stanąć po słonecznej stronie ulicy."
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wigi »

Witaj, Gramma. Poczytaj forum. Jakbyś miała jakieś pytania to nie krępuj się i pytaj.
Miła od Gucia Flipy
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek 22 paź 2018, 18:34

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Miła od Gucia Flipy »

I ja się przywitam, też się opiekuję mamą od czerwca 2018 (sama, zostałam z mamą sama - samo życie)
To forum to moja ostoja
bardzo mi pomogło
lena15
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 27 lis 2018, 13:03

Re: Przedstaw się ...

Post autor: lena15 »

wigi pisze:Witaj,
Jeśli Tata potrafi się jeszcze podpisać i w miarę logicznie odpowiada to próbuj załatwić pelnomocnictwo notarialne. Notariusz bez problemu przyjedzie do domu.
Pytaj o co chcesz. postaramy się pomóc.

Jeżeli nie da się załatwić pełnomocnictwa to złóż wniosek o ubezwłasnowolnienie, w tym stanie w jakim jest Twój Tata nie będzie problemu, pozdrawiam
lena15
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 27 lis 2018, 13:03

Re: Moja teściowa

Post autor: lena15 »

Tomek pisze:
annakamilak pisze:Bo wspiera mnie jedynie mąż reszta rodziny omija nas szerokim lukiem.
Nawet sobie nie wyobrażasz Aniu ile to już razy podobne wpisy były tutaj zamieszczane. Niestety bardzo często opieka przypada na jedną osobę w rodzinie a reszcie jest na tyle wygodnie, że udaje, że problemu nie ma. Witaj i pisz.


Jeszcze jak udają ze nie ma problemu to pikuś, mnie cała rodzina obrabiała tyłek że źle się Mamą opiekuję
beata suska
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 28 mar 2019, 19:06

Re: Przedstaw się ...

Post autor: beata suska »

Witam, chciałabym się przedstawić, mam na imię Beata, jestem na forum pierwszy raz znalazłam to forum przez przypadek i bardzo się cieszę bo będę mogła się troszkę wyżalić i popytać o chorobę Alzheimera którą zdiagnozowano u mojej mamy.Pozdrawiam wszystkich .
ODPOWIEDZ