Przedstaw się ...

Informacje o nas samych, dobrych duszach tego Forum.
Przedstaw się, powiedz nam o sobie w kilku słowach.
aisuni
Posty: 38
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 16:42

Re: Przedstaw się ...

Post autor: aisuni »

witaj Tereso.
fajnie że Znalazłaś ten portal..jest nas tu coraz więcej :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
wirginia
Posty: 116
Rejestracja: poniedziałek 13 lut 2012, 10:46

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wirginia »

Witaj Tereso wśród nas. :)
Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomożemy Ci zmagać się z chorobą męża bo z własnego doświadczenia wiem, że alzheimer w dziwny sposób izoluje od innych i nawet rodzina zaczyna omijać dom, w którym ktoś choruje...
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Tomek »

Pani Tereso, mam nadzieję, że ma Pani jeszcze jakieś wsparcie w rodzinie i kogoś do pomocy. Choroba Pani męża tak jak Pani napisała postępuje i kolejne etapy będą trudniejsze. W przypadku choroby Alzheimera charakterystyczne są też omamy i urojenia. Osoba bliska może posądzać o kradzież, trucie czy inne rzeczy. Może być agresywna i mówiąc delikatnie niemiła...
aisuni
Posty: 38
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 16:42

Re: Przedstaw się ...

Post autor: aisuni »

Tereso.........w tym forum jest jedna podstawowa zasada.
kazdy mówi o swoich spostrezeniach, czy też dośwadzeniach.nawet tych smutnych czy strasznych chwilami.

rozmowa to podstawa, tu nikt niczego nie ukrywa. dzielimy sie wszystkim .....i dlatego tez pomagamy sobie, aby jakos przetrwac te trudne dni. jak sie czegoś nie wie to wprost pytamy - i zaraz są odpowiedzi. mniej lub bardziej poparte doświadczeniem czy tez wiedza...........ale ludzie sie odzywaja. tu nikt nie jest sam.... wspieramy sie i to jest bardzo cenne.
pozdrawiam w niedzielne póóźne popoludnie :)
annpar
Posty: 5
Rejestracja: środa 28 mar 2012, 13:28

Re: Przedstaw się ...

Post autor: annpar »

Witam,

Nazywam się Ania. Razem z mężem opiekujemy się jego tatą chorym na Alzheimera. Forum odkryłam niedawno szukając szczegółowych informacji nt opieki nad chorą osobą. Niestety w naszym miasteczku nikt nam nie może-nie chce- nie potrafi pomóc od lekarzy po pomoc społeczną. Dlatego cieszę się ,że tu trafiłam , czytam wzdłuż i wszerz i chłonę ;)
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Tomek »

Witaj Aniu, dobrze że udało się Tobie odnaleźć nasze forum.
Jeżeli byście z mężem mieli dodatkowe pytanie to nie krępujcie się pisać.
Na pewno ktoś spróbuje odpowiedzieć.
bogusia
Posty: 47
Rejestracja: wtorek 10 kwie 2012, 20:09

Re: Przedstaw się ...

Post autor: bogusia »

Witam mam na imię Bogusia. Od roku opiekuję się Mamą chorą na alzheimera.Wczoraj odkryłam to forum. Pozwolicie, że będę czytać Wasze doświadczenia i czerpać z nich pełnymi garściami. Moja Mama jest spacerowicz podglądacz. Muszę na wszystko uważać. Wychodząc z domu do pracy muszę wszystko zabezpieczyć, Siedząc w pracy i w drodze do domu nie wiem co mnie czeka. Jest to bardzo stresujące. Ale się rozpisałam. Cieszę się, że jest to forum bo są dni, że człowiek nie wie co robić. Widzę że są tu ludzie z dużym doświadczeniem i coś mi podpowiedzą,
wigi
Posty: 1052
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wigi »

Witaj, Bogusia.
Pytaj, o co chcesz.
Wspólnie napewno znajdziemy jakąś radę.
Awatar użytkownika
wirginia
Posty: 116
Rejestracja: poniedziałek 13 lut 2012, 10:46

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wirginia »

Witaj Bogusiu wśród nas.
aisuni
Posty: 38
Rejestracja: sobota 28 sty 2012, 16:42

Re: Przedstaw się ...

Post autor: aisuni »

witaj Bogusiu.
przeczytalam Twoj opis i powiem Ci, że ...........ja mam dokladnie tak samo jak Ty. opeikuje sie swoja mama i .wracając z pracy, nigdy nie wiem co zobacze po otworzeniu drzwi. jak dzwonei to slysze ze jest dobrze, ale jak jest to dobrze to widze.............po wejsciu do mieszkania.
bywa roznie, czasem śmiesznie a czasem ..........śmiesznie i strasznie.
tez tu trafilam na forum przypadkiem i .....korzystam z porad i tego co pisza inni.
ZOstań z nami i pytaj, pytaj i ............czuje sie dobrze w naszym towarzystwie.
pozdrawiam Cię Iwona :)
ODPOWIEDZ