Spotkania , wspólne spacery...

Kącik byłych opiekunów
Awatar użytkownika
Joanna48
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 04:43
Lokalizacja: Piastów

Spotkania , wspólne spacery...

Post autor: Joanna48 »

Patrząc wstecz na ten czas zaraz po śmieci Mamci i na te lata gdy z jednej strony uciekałam od ludzi a z innej cholernie mnie ciągnęło do nich … Tak sobie myślę, że przecież każdy z Was to przechodzi … Gość Alzheimer zabiera nie tylko bliskie nam osoby ale zagarnia część naszego życia …. Może jeśli ktoś z Was ma ochotę na spacery po Warszawie - np.; Łazienki Królewskie , może chciałby po-łazęgować w grupie - zdarza się, że pracuje w soboty lub niedziele ale na spacer zawsze znajdę czas … Jeśli Ktoś z Was będzie miał ochotę na pokarmienie ptaków czy spacer ot tak … chętnie umówię się … Wiem , że każdy człowiek musi indywidualnie zmierzyć się z całym bagażem doświadczeń lecz wiem też, że obecność innej osoby dużo daje … Więc jeśli ktoś z Was miałby ochotę na spacer to piszcie tu
Awatar użytkownika
Joanna48
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 25 lis 2019, 04:43
Lokalizacja: Piastów

Re: Spotkania , wspólne spacery...

Post autor: Joanna48 »

Nie umiem zmniejszyć rozmiarów zdjęć więc zapraszam tu :https://coniecodlaokadladuszy.home.blog ... rolewskie/
Pod tym adresem zostawiam zdjęcia ze spacerów. może ktoś z Was nabierze apetytu na spacerek …. nie jestem profesjonalistką - fotografia - ale nie raz udaje mi się uchwycić ciekawe rzeczy na zdjęciach ...
ODPOWIEDZ