Jest troszke lepiej :)

Tu dzielimy się naszymi historiami związanymi z chorobą Alzheimera lub innymi demencjami.
lenka555
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 13 paź 2015, 23:24

Jest troszke lepiej :)

Post autor: lenka555 »

Chce sie podzielic z Wami dobra informacja
.Mam chora mame ....nie bede opisywac znajomych wszysstkim objawow choroby,chce tylko dodac ze ostatnimi czasy mama juz bardzo zle funkcjonowala,wlasciwie siedziala tylko na fotelu z glowa opatra na rece i calymi dniami sie juz nie odzywala,Wlasciwie przechodzila tylko z fotela na lozko ,jadla tylko karmiona lyzka i oczywiscie pampersowana.

Czulam ze jest coraz gorzej i zaden lekarz nie robil zadnej nadziei na poprawe :(

Postanowilam zaryzykowac i zakupilam olejek cbd ,uznalam ze nie mamy juz nic do stracenia i jezeli nie pomoze to bede miec czyste sumienie ze wykorzystalam wszelkie mozliwosci......no poza suszem z thc ale tego bym sie bala mamie podac ze wzgledu na liczne leki ktore bierze na inne choroby.

I chce sie z Wami podzielic dobra wiadomoscia ! Na moja mame to zadzialalo ,oczywiscie nie ma duzej zmiany ale mama zaczela sie odzywac!! Co prawda nie zawsze znajduje slowa i czasami nie powie calego zdania ale jest poprawa,wymawia pojedyncze slowa i ma zdecydowanie lepszy humor !!! Czesto sie smieje ,jest bardziej pogodna i nie przesypia polowy dnia na fotelu.Sama je ,co do pampersow nadal uzywa ale zmierza w strone lazienki i cos kojarzy.Pamiec niestety nadal slaba ale dziekuje Bogu za ta minimalna ale jednak poprawe.

Nie chce aby ktokolwiek pomyslal ze reklamuje jakis srodek i zachecam do kupna,tymbardziej ze preparat nie jest tani i rowniez nie ma zadnej gwarancji ze innym pomoze .....Mojej mamie pomogl i chcialam sie tym z Wami podzielic.....bardzo sie boje zeby nie wrocil poprzedni stan :(
Jezeli ktos by byl zainteresowany bez problemu znajdzie mozliwosc zakupu ,od siebie dodam tyle ze ja zakupilam najtanszy ,i najmniej procentowy 4 % i zaczelam od 2 kropelek dziennie .Dawke ustala sie samemu zaczynajac od minimalnej.Na koniec jeszce jedno ,alejek cbd jest z naszych konopi ktore nie maja w sobie halucynogennego thc
.Pozdrawiam
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: zyta »

Niestety, ale olejek Cbd działa. Moja mama miała halucynacje, pokuty nocne, smutek,najlepiej aby dać jej święty spokój i to wszystko odeszło. Aź trudno mi uwieźyć, moja mama nie przyjmuje i nie przyjmowała nigdy leków na Alzheimera. Usłyszę zaraz jak ja tak mogę postępować. U schyłku źycia człowieka, gdy wyrok na niego już zapadł nie miałaby sumienia podawać leki które robią więcej szkody niź poźytku. Pamięć raczej nie poprawiła się, ale ogólnie jest stan zadowalający. Były juź dni źe niepoznawała swojego mieszkania i w lustrze się nie rozpoznawała..Po olejku dzień rozpoczynamy dosłownie w podskokach☺
wigi
Posty: 1052
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: wigi »

zyta pisze:Aź trudno mi uwieźyć, moja mama nie przyjmuje i nie przyjmowała nigdy leków na Alzheimera. Usłyszę zaraz jak ja tak mogę postępować. U schyłku źycia człowieka, gdy wyrok na niego już zapadł nie miałaby sumienia podawać leki które robią więcej szkody niź poźytku.
Zyta, na jakiej podstawie sugerujesz, że dedykowane leki na ch. Alzheimera przynoszą więcej szkody niż pożytku?
To lekarz decyduje o tym o tym, jakie leki trzeba podawać choremu, a nie jego opiekun.

Poki co nie ma żadnych naukowych opinii i dowodów, aby olejek cbd miał jakikolwiek wpływ na Chorobę Alzheimera.
lenka555
Posty: 25
Rejestracja: wtorek 13 paź 2015, 23:24

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: lenka555 »

,,Poki co nie ma żadnych naukowych opinii i dowodów, aby olejek cbd miał jakikolwiek wpływ na Chorobę Alzheimera,,
Jest bardzo duzo dowodow na to ze olejek cbd pomaga w Alz !Co prawda nie znajdziesz polskich publikacji z wiadomych powodow ale w innych krajach jest stosowany i sa zauwazalne efekty. Moze nie wyleczy ,ale mozna osiagnac poprawe a w tej chorobie to juz bardzo duzo.

Kazdy sobie musi odpowiedziec sam na pytanie czy warto sprobowac.....U mojej mamy byl taki stan ze 2 lekarzy u ktorych probowalam zasiegnac konsultacji w sprawie cbd -odpowiedzialo ,,nie macie panstwo nic do stracenia ,, i to byla prawda, o tyle bolesna ze medycyna konwekcjonalna nie miala juz dla nas zadnej alternatywy.Jednego tylko zaluje.....ze tak pozno sie zdecydowalam! moze gdybym wczesniej wdrozyla olejek stan mamy by nie ,,zaszedl,, tak daleko,nie wiem czy zmiany sa w stanie sie cofnac ,ale lepszy humor,apetyt ,brak agresji i nieprzesypianie 90% dnia to juz dla nas bardzo duzo.
Jezeli jest juz rownia pochyla co szkodzi sprobowac? wszak koszt nie jest tak duzy ja place 135 zl za 4% moze warto sprobowac. U mojej mamy roznica w zachowaniu byla widoczna juz przy pierwszym opakowaniu(buteleczka) jezeli by nie bylo roznicy wiecej bym nie kupila ,ale jest :) Zamawiam juz 3 buteleczke....mam tylko problem z uzyskaniem informacji czy w Alz ta dawka i ten procent nie jest zbyt maly,moze stosujac silniejszy ekstrakt ,byloby lepiej?

Pozdrawiam serdecznie
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 12:27 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
wigi
Posty: 1052
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: wigi »

zyta pisze:Medycyna nie ukrywa, źe nie ma leku na Alzheimera. Więc po co truć,gnębić chorego i cierpiącego człowieka.
Leki dedykowane w chorobie Alzheimera nie leczą chorego, ale powstrzymują narastanie objawów. Przez to sprawiają, że chory człowiek czuje się lepiej i funkcjonuje lepiej. Więc proszę nie pisz bzdur, że podawanie tych leków jest truciem i gnębieniem chorego człowieka.

Masz jakies konkretne dane nt olejku CBD to podaj konkretne linki.
EwaB
Posty: 36
Rejestracja: czwartek 22 cze 2017, 11:03

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: EwaB »

https://konopnekuracje.pl/smartblog/OLE ... ---JA.html" target="newWin
Nie wiem ile w tym prawdy ale tu tak mowia.
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 12:27 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
wigi
Posty: 1052
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: wigi »

Zyta, jak próbujesz nam tu wmawiać, że woda utleniona leczy wszystkie choroby świata...
Nie leczy. Można ją stosować zewnętrznie ale na pewno nie wewnętrznie.
Co do olejku cbd to trudno tu coś jednoznacznie stwierdzić, bo żadne autorytety lekarskie się w tej sprawie nie wypowiedziały.
W każdym razie przepisane przez lekarza leki dedykowane chorobie Alzheimera trzeba choremu podawać, bo to są leki, których działanie jest sprawdzone.
Jak ktoś chce to może podawać olejek cbd, ale dodatkowo.
Nie ma co jednak liczyć na jakieś cuda. W tej chwili choroba Alzheimera jest chorobą nieuleczalną i nic nie wskazuje na to, by to się miało w najbliższym czasie zmienić.
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Jest troszke lepiej :)

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 12:28 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ