Alzheimer mojej mamy

Tu dzielimy się naszymi historiami związanymi z chorobą Alzheimera lub innymi demencjami.
Jolanta1965
Posty: 1
Rejestracja: czwartek 07 wrz 2017, 21:26

Alzheimer mojej mamy

Post autor: Jolanta1965 »

Jestem tutaj nowa. Moja mama zachorowała na ta podstępna chorobę. Jest zdiagnozowana od lipca 2016 r.
Od miesiąca objawy znacznie się nasiliły. Mama jest pod opieka psychiatry, neurologa i lekarza rodzinnego.
Codziennie Ją odwiedzamy. Opiekunkę mamy dla mamy już od roku. Początkowo w celach towarzyskich żeby
mama mogła swobodnie wychodzić na spacery i szczęśliwie wrócić do domu (mieszka sama). Z czasem do pomocy
przy posiłkach i wielu innych czynnościach domowych. Obiady gotujemy z siostrami na zmianę. Niestety na dzień dzisiejszy opiekunka przychodzi 2 razy dziennie i to już według mnie nie wystarcza. Szukamy osoby do opieki na stałe ...na noc i na dzień. Jest ogromny problem żeby do takich osób dotrzeć.'
Mieszkam w Bytomiu i proszę Państwa z całego serca jeśłi ktokolwiek może mi w tej kwestii pomóc to będę wdzięczna.
edyta
Posty: 3
Rejestracja: sobota 12 lis 2016, 11:36

Re: Alzheimer mojej mamy

Post autor: edyta »

Pani Jolu
Moja ukochana mama tez jest chora.Chcialabym z kims wymienic sie doswiadczeniami, porozmawiac.Gdyby Pani miala ochote i czas prosze do mnie zadzwonic 666867477
ODPOWIEDZ