Alzheimer a medyczna marihuana

Temat w którym można porozmawiać o wszystkim, z wszystkimi.
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: wigi »

zyta pisze:Mnie uczono dawkowanie cbd 1 mg/kg wagi ciała. Moźna zwiększać do x 3 i w ten sposób szukany dawki dla pacjenta. Kaźdy organizm inaczej reaguje i nie ma reguły. CBD nie da sìę przedswkować, ale zaleca się do 300 mg na dobę.
Czy możesz nam napisać, kto Ciebie uczył? Skąd masz te dane?
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 12:46 przez zyta, łącznie zmieniany 2 razy.
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: wigi »

Zyta, podasz konkretne linki? Czy też zamierzasz się tutaj awanturować?
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 12:46 przez zyta, łącznie zmieniany 2 razy.
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: wigi »

Zyta, no i co? Podasz konkretne linki? Czy też to wszystko co tu piszesz trzeba uznać za opowiadanie bajek?
anna 1
Posty: 17
Rejestracja: środa 26 paź 2016, 19:38

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: anna 1 »

na moją mamę kropelki nie podziałały ale muszę przyznać,że mało które leki na nią działają.mam koleżankę której mama przechodzi okropny etap jest bardzo agresywna,cała się spina.lekarstwa jeszcze bardziej usztywniają.po kropelkach jej mama się uspokaja,rozluzniają się mięśnie potrafi się uśmiechać i kojarzyć miejsce i osoby.widziałam na własne oczy i nie mogłam uwierzyć,że coś może tak zadziałać.czyli myślę,że warto spróbować
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: zyta »

D
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 11:53 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: Tomek »

zyta pisze:Dla zainteresowanych naturalnymi terapiami. Grzyb Kolczak obłączasty lek na Alzheimera. Dobra pora, sezon na grzyby się zaczyna. W Internecie przepis na nalewkę, ja będę robiła pierwszy raz. Moźe ktoś stosował z grupowiczów?
Nikt tutaj wcześniej tego tematu nie poruszał.
Na innych forach jest trochę o tym grzybie a ogólne informacje tutaj: https://fitoterapeuta.wordpress.com/2014/07/
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 12:47 przez zyta, łącznie zmieniany 2 razy.
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Alzheimer a medyczna marihuana

Post autor: wigi »

zyta pisze:Śmiem nawet stwierdzić,źe leki na Alzheimera to taki sam skutek leczenia jak chemia na raka. No to dolałam oliwy do ognia.
Zyta, chcesz powiedzieć, że chorych na raka też leczyłabyś tylko olejkiem CBD?
Chemia stosowana w leczeniu raka jest skuteczna. Wszystko zależy od rodzaju raka i jego zaawansowania.

Rezygnowanie (nie podawanie chorym) z leków dedykowanych ch. Alzheimera jest bardzo nierozsądne. Leki te wprawdzie nie leczą choroby, bo choroba Alzheimera jest obecnie chorobą nieuleczalną, ale tłumią objawy i spowalniają narastanie nowych dlatego w ten sposób ułatwiają funkcjonowanie chorym.

Nie istnieją cudowne środki, które wyleczyłyby chorobę Alzheimera. Olejek CBD też do nich nie nalezy.
ODPOWIEDZ