grupy wsparcia przy ACM Zakład Opieki

Grupa wsparcia, spotkania, kontakty, wspólne plany i myśli.
ACM Zakład Opieki
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 18 mar 2014, 09:47

grupy wsparcia przy ACM Zakład Opieki

Post autor: ACM Zakład Opieki »

Szanowni Państwo,

Zapraszamy na bezpłatne spotkania grupy wsparcia dla rodzin i opiekunów osób z organicznymi uszkodzeniami mózgu, spowodowanymi m.in. przez choroby neurodegeneracyjne (SM, ch. Alzheimera, Parkinsona), udary, stany zapalne, guzy mózgu, etc.
Celem spotkań jest udzielanie wzajemnego wsparcia i pomocy, wymiana informacji oraz doświadczeń uczestników.
Spotkania odbywają się w towarzystwie psychologów z Całodobowego Zakładu Opieki i Rehabilitacji Akademickiego Centrum Medycznego.

Na spotkania zapraszamy 01, 08, 15, 22, 29 kwietnia 2014 r. o godzinie 18:00 do siedziby ACM (budynek B, 3.piętro, sala terapii zajęciowej) przy ul.Bobrowieckiej 9 w Warszawie.
Informacje pod numerem telefonu: 22 559 24 38
Biuro Promocji i Informacji ACM
mamaiza
Posty: 2
Rejestracja: sobota 19 kwie 2014, 16:08

Re: grupy wsparcia przy ACM Zakład Opieki

Post autor: mamaiza »

Po pierwsze: w Warszawie, po drugie: kto mi da wolne w opiece jeżeli jestem sama i za ile? Przeszukuję fora, tylko po to, żeby się "wygadać" i co? Nico! Opiekunowie nie mają czasu, żeby siedzieć w internecie i taka prawda. Ja mam załamanie i niech se robi co chce, napiłam się (jedno piwo i jestem ululana), i mam to gdzieś. Wiem, że za chwilę za to zapłacę sprzątając np. gówna rozdeptane z podłogi, ale mam to w tym momencie gdzieś. I się wygadałam.
Agnieszka 29
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 11 lis 2012, 12:52

Re: grupy wsparcia przy ACM Zakład Opieki

Post autor: Agnieszka 29 »

Tak to prawda.....
Większość z nas zagląda często na forum patrząc na statystyki ale nie ma siły ciągle pisać o sytuacji która lepsza nie będzie. Pocieszające jest to że nie jest się samym z problemem, że jest nas wiele....pisać ciągle o tym samym.....
ODPOWIEDZ