Spotkanie opiekunów - KRAKÓW

Grupa wsparcia, spotkania, kontakty, wspólne plany i myśli.

Spotkanie opiekunów - KRAKÓW

Postautor: 1s2y3s4i5a6 » poniedziałek 04 kwie 2016, 19:56

Dzień dobry,
piszę do Państwa w związku z inicjatywą, jakiej się podejmuję we współpracy z Instytutem Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Organizujemy spotkanie dla opiekunów osób chorych na Alzheimera. Spotkanie ma mieć charakter informacyjny (informacje o tym, gdzie można szukać pomocy, informacji (wartościowe strony WWW), gdzie szukać wsparcia, jakichś grup pomocy). Chciałybyśmy, aby spotkanie było zorganizowane na wysokim poziomie i aby osoby w nim uczestniczące rzeczywiście wyniosły z niego jak najwięcej. Ogólnie koncepcja jest jeszcze bardzo ogólna, do dopracowania.
Chciałabym bardzo serdecznie Państwa zaprosić na nasze spotkanie. Będzie nam bardzo miło, jeżeli ktoś z Państwa się na nim pojawi.
Chciałabym dodatkowo zadać kilka pytań:
1. Czy byliby Państwo zainteresowani udziałem w takim spotkaniu? (może chcieliby Państwo się wypowiedzieć o swoich doświadczeniach? to mogłoby okazać się pomocne dla innych)?
2. Czy mogliby Państwo pomóc nam w promocji tego wydarzenia, poinformować osoby z Państwem współpracujące?
3. Czy mogliby Państwo wspomóc nas jakimiś wskazówkami: na czym powinnyśmy się skupić podczas wyboru konkretnych tematów? co jest dla Państwa interesujące i ważne?

Pozdrawiam serdecznie,
Sylwia Wydra
1s2y3s4i5a6
 
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 04 kwie 2016, 19:52

Wróć do Grupa Wsparcia.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron