Praca magisterska

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
joanna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 12:31

Praca magisterska

Post autor: joanna »

Witam serdecznie :-)

Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia. Przygotowuję pracę magisterską na temat: "Jakość życia opiekunów osób cierpiących na chorobę Alzheimera". W związku z tym, przeprowadzam badanie ankietowe skierowane do osób, które mają lub miały doświadczenie w zakresie opieki nad bliskimi dotkniętymi tą chorobą. Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc w zebraniu niezmiernie istotnych informacji na ten temat. Czy byli by Państwo tak uprzejmi wypełnić przygotowane przeze mnie formularze ankietowe?

Serdecznie dziękuję, za wszelki przejaw życzliwości i każdą, nawet najdrobniejszą pomoc.

Pozdrawiam,
Joanna
Krystyna
Posty: 42
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:52

Re: Praca magisterska

Post autor: Krystyna »

Oczywiście Joanno, jestem gotowa wypełnić ankietę.
joanna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 12:31

Re: Praca magisterska

Post autor: joanna »

Wspaniale, dziękuję Pani bardzo! :) Podsyłam ankietę.
Załączniki
Ankieta - info.doc
Proszę zaznaczyć odpowiedzi jakimś kolorem, zaznaczanie kwadracików jest przeznaczone tylko dla osób wypełniających wersję papierową.
(46 KiB) Pobrany 660 razy
joanna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 12:31

Re: Praca magisterska

Post autor: joanna »

Bardzo proszę o pomoc... ankieta nie jest długa, nie wymaga dużo czasu. Czy znajdę jeszcze jakiegoś opiekuna chętnego do jej wypełnienia? :)
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Praca magisterska

Post autor: wigi »

Jeśli przerobisz ankietę na taką wersję, którą można wypelnić bez problemu w necie to napewno znajdziesz więcej chętnych. Ja też bym taką ankietę wypełniła. Z plikiem w formacie .doc niestety nic nie zrobię.
Awatar użytkownika
malwa
Posty: 58
Rejestracja: niedziela 14 kwie 2013, 23:42

Re: Praca magisterska

Post autor: malwa »

Ankietę wypełniłam, ale niestety nie jest możliwe wysłanie jej w formie załącznika.
Krystyna
Posty: 42
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:52

Re: Praca magisterska

Post autor: Krystyna »

Nie trzeba wysyłać w załączniku. Ja zapisałam ankietę na pulpicie, odpowiedzi wyróżniłam kolorem i skopiowałąm do listu,wysłałam . Doszło do Joanny.
joanna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 12:31

Re: Praca magisterska

Post autor: joanna »

Mam nadzieję, że ta forma będzie dla Państwa dogodniejsza i że znajdzie się więcej chętnych do wypełnienia ankiety
http://www.interankiety.pl/interankieta ... 5c1f2d962e" target="newWin

Bardzo dziękuję za pomoc... :)
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Praca magisterska

Post autor: wigi »

Napewno się znajdzie, ale musisz być cierpliwa..
Ja mam jedną uwagę do ankiety. Jest tam punkt, w którym mowa o wsparciu opiekuna. Wśród wymienionych osób/instytucji brakuje rodzeństwa. Mi np. trochę pomaga w opiece brat i jego rodzina. Ale takiego punktu nie ma.
joanna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek 18 lis 2014, 12:31

Re: Praca magisterska

Post autor: joanna »

Naniosłam drobną poprawkę, dziękuję za wskazówkę!! :)

Podaję nowy link do ankiety: http://www.interankiety.pl/interankieta ... 5c1f2d962e" target="newWin
ODPOWIEDZ