Projekt studencki

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...

Projekt studencki

Postautor: Patrycja_1997 » poniedziałek 06 lut 2017, 15:37

Cześć wszystkim!
Jestem członkiem organizacji studenckiej, która zajmuje się działalnością CSR i rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów społecznych. Ogólnie mówiąc staramy się znajdować innowacyjne rozwiązania i wprowadzać je w życie.
Jednak najtrudniejsze jest znalezienie problemu nie mając go samemu. Zainteresowaliśmy się tematyką choroby Alzheimera i tego z czym może borykać się osoba chora oraz jej bliscy, jednak sami nie znamy takich osób. Stąd moja obecność tutaj!
Chciałabym bardzo prosić każdego z Was o opinię - czy spotkaliście się z jakimś problemem związanym z życiem z tą chorobą, którego rozwiązania nadal nie znaleźliście lub którego rozwiązanie (jeszcze) nie istnieje? Zależy mi na każdej sugestii! Nawet jeśli uważacie, że jakiegoś problemu nie da się rozwiązać. :) Szukamy inspiracji, żeby móc zmienić coś na lepsze, ale tylko od Was mogę dowiedzieć się czy jest to temat warty uwagi, czy może jednak udogodnień szeroko związanych z Alzheimerem i demencją jest już wystarczająco dużo. Będę wdzięczna za każdy komentarz. :)
Patrycja_1997
 
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 06 lut 2017, 13:37

Wróć do Ankiety, badania

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości