Przedstaw się ...

Informacje o nas samych, dobrych duszach tego Forum.
Przedstaw się, powiedz nam o sobie w kilku słowach.
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Tomek »

Joanna. pisze:Witam Wszystkich Bardzo, ale to bardzo serdecznie. Kiedyś tu pisałam na początku jako opiekun, później jako były opiekun- (niestety stare hasło i NIK gdzieś przepadł (Joannap)
Widzę, że jest nas tu spora gromada i forum bardzo rozrosło się .....Pozdrawiam wszystkich serdecznie
:D Ale szok :D
No proszę kto się tutaj pojawił :D
Cześć Asiu! :D

Pozdrowienia również dla Ciebie

Część "starych znajomych" zniknęła ale jest sporo nowych osób i faktycznie możesz zobaczyć jak się Twoje forum rozwinęło.
Cały czas ludzie pomagają sobie nawzajem.
Awatar użytkownika
Anielka1313
Posty: 2
Rejestracja: środa 02 maja 2018, 19:52

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Anielka1313 »

Witam serdecznie.
Jestem Anielka,córka swojej Mamusi,która od niedawna /w/g mnie od dwóch lat/choruje.W zasadzie Mamusia opiekuje sie Tatuś.
Jednak oboje są bardzo wiekowi.Mamusia 86 lat,Tatuś 89.Nie mieszkamy razem.Od niedawna jakieś dwa tygodnie Mamusia zachowuje sie bardzo dziwnie,Tatus sobie nie radzi i woła o pomoc.Nie umiem pomóc,chcę się tego nauczyć,wiem ,ze lekko nie będzie.Sama jestem już wiekowa/68 lat/,lekko schorowana,ale jak trzeba dam rade ,tylko jeszcze nie wiem jak.Bardzo potrzebna jest mi pomoc i wsparcie.Mam nadzieje,ze je tu znajdę.
To na razie tyle,pewno reszta wyjdzie w później.
Ciesze się ,ze znalazłam to forum.Widzę tu znajoma osobą ,znamy się z innego forum.
Piszę może zbyt chaotycznie,ale wszystko co się dzieje,dzieje się za szybko i nie umiem jeszcze tego ogarnąć.
To na razie tyle,rozejrzę się ,poczytam i pytań pewnie będę miała sporo.
Anka
Posty: 106
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 15:59

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Anka »

Witaj Anielko. Życzę dużo sił, forum jest kopalnia informacji. Jak będziesz miała pytania to pisz.
nicoll31
Posty: 52
Rejestracja: niedziela 30 lip 2017, 10:46

Re: Przedstaw się ...

Post autor: nicoll31 »

Witaj Anielko. Wszyscy tu jesteśmy z tego samego powodu. Pozdrawiam i służę w miarę możliwości wiedzą.
aneta
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 01 lip 2018, 22:58

Re: Przedstaw się ...

Post autor: aneta »

Dzień dobry,
szukam informacji na temat skutecznej terapii. U teścia wykryto łagodną postać choroby. Przeraża mnie, że może szybko się rozwijać. Dlatego szperam w poszukiwaniu newsów o innym (alternatywnym) poza lekami leczeniu.
Pozdrawiam serdecznie,
Aneta
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wigi »

Witaj, Aneta. Niestety nie są znane obecnie skuteczne metody leczenia choroby Alzheimera. Nie ma też skutecznych żadnych "alternatywnych" metod.
Leki dedykowane tej chorobie działają wyłącznie objaawowo i powodują u większości chorych spowalnianie narastania objawów.
Oprócz tych leków, w zależności od objawów, stosowane są też inne uzupełniające leki.
magala
Posty: 2
Rejestracja: piątek 27 lip 2018, 20:05

Przedstaw się ...

Post autor: magala »

Witam,
Właśnie dzisiaj potwierdziła się diagnoza - moja mama jest chora na Alzheimera. Jestem załamana.
Magda
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wigi »

Witaj, Magda. Nie możesz się załamywać. Musisz być silna. Dla Mamy.
Przede wszystkim musisz zdobyć jak najwięcej wiedzy nt tej choroby i sposobów opieki nad Chorą. To forum Ci w tym pomoże. Zgromadziliśmy tu już ogromny zasób wiedzy na ten temat. Zacznij więc od poczytania forum. Jak będziesz miała jakieś pytania to pytaj i się nie krępuj.
magala
Posty: 2
Rejestracja: piątek 27 lip 2018, 20:05

Re: Przedstaw się ...

Post autor: magala »

Dziękuję bardzo za miłe powitanie na Forum,
Właśnie zaczęłam czytać i rzeczywiście jest tutaj kopalnia wiedzy na temat tej choroby. Ja jestem teraz na etapie, w którym dociera do mnie ta straszna diagnoza i chciałabym, aby był to zły sen... Poza ogromnym zdołowaniem, staram się wykonywać wszystkie potrzebne czynności, na razie na odległość bo mama jest jeszcze w szpitalu (niedługo ją wypiszą).
agaiarek2
Posty: 10
Rejestracja: sobota 01 wrz 2018, 18:34

Re: Przedstaw się ...

Post autor: agaiarek2 »

Witajcie.
Nazywam się Agnieszka mam 36 lat i Babcię u której stwierdzono wczesne stadium Alzheimera. Czy będę miała czas na forum? Nie wiem. Na szczęście jestem nocnym markiem więc może wtedy :)
ODPOWIEDZ