Badanie potrzeb opiekunów chorych na chorobę Alzheimera

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
asiamazurek02
Posty: 1
Rejestracja: środa 25 mar 2020, 10:35

Badanie potrzeb opiekunów chorych na chorobę Alzheimera

Post autor: asiamazurek02 »

Witam serdecznie wszystkich,

Jestem terapeutką zajęciową i w związku ze wzrostem zachorowań na chorobę Alzheimera wśród Naszych bliskich (sama posiadam w swojej rodzinie taką osobę, którą się częściowo opiekuję) postanowiłam w ramach mojej pracy dyplomowej zbadać potrzeby opiekunów osób chorych na tę przykrą przypadłość.

Docelowo z badań tych będę pisała nie tylko pracę dyplomową, ale z racji mojej pracy (pracuję w Fundacji) planuję rozpocząć projekt terapeutyczny polegający na pomocy terapeutycznej opiekunom. W tym celu potrzebuję uzyskać niezbędne informacje, aby dowiedzieć się m.in. w jakich miejscach pomoc taka jest najmniej dostępna i co na to wpływa.

W linku znajdą Państwo ankietę dotyczącą wspomnianych wyżej tematów. Jest ona krótka i anonimowa. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc w wykonaniu tego badania. Pomoże to nie tylko mnie, ale również w przyszłości innym osobą, które zmagają się na co dzień z opieką nad osobami chorymi :) to taka moja mała misja :arrow: Dziękuję !

Jednocześnie jeśli ja również mogłabym jakoś pomóc Państwu zapraszam do kontaktu, z osobami chorymi na A. pracuję od 3 lat.

Pozdrawiam cieplutko!

Ankieta:


https://docs.google.com/forms/d/1lOgnKW ... oRqVM30I7w" target="newWin" target="newWin
Monikaaa123
Posty: 12
Rejestracja: piątek 14 lut 2020, 10:34

Re: Badanie potrzeb opiekunów chorych na chorobę Alzheimera

Post autor: Monikaaa123 »

Uzupelnione!
Może nie opiekuje się długo bo dopiero 8 miesięcy ale już całkiem sporo zdążyłam poznać i zobaczyć na czym ta okropna choroba polega.
ODPOWIEDZ