Prośba o wypełnienie ankiety - Opiekunowie osób chorych

Ankiety do prac dyplomowych i nie tylko...
WiktoriaZ
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 19 sty 2021, 10:12

Prośba o wypełnienie ankiety - Opiekunowie osób chorych

Post autor: WiktoriaZ »

Szanowni Państwo

Przychodzę do Was z prośbą o wypełnienie ankiety dla opiekunów osób dotkniętych Alzheimerem. Badanie, które przeprowadzam posłuży mi do napisania pracy magisterskiej, w której poruszę zagadnienie traktowania opieki nad osobami z tą chorobą w kategoriach traumy, ale w ujęciu rozwojowym. Zdaję sobie sprawę, że często są Państwo zarzucani prośbami o wypełnienie podobnych ankiet, dlatego jeśli Państwo zdecydują się poświęcić te kilkanaście minut na wypełnienie przesłanego kwestionariusza, będę niezmiernie wdzięczna.

Obecna sytuacja jest trudna również dla nas, studentów - młodych badaczy, którzy nie mogą się fizycznie z Państwem spotkać, a badanie internetowe, bądź korespondencyjne pozostają często jedyną metodą pozyskania danych potrzebnych do stworzenia pracy dyplomowej.

Więc gdyby Państwo znali kogoś, kto nie jest w stanie wypełnić badania internetowego, ale byłby chętny na wypełnienie kwestionariusza w formie papierowej, proszę o kontakt na podany niżej adres e-mail. Do takich osób chętnie wyślę kwestionariusz pocztą wraz z kopertą zwrotną. Z góry dziękuję Państwu z całego serca za pomoc.

:arrow: Link do badania: https://forms.gle/2H4qeNurjcHJr9jWA
:arrow: Adres e-mail do kontaktu: badanieopiekunow@onet.pl" target="newWin
Z życzeniami zdrowia i wytrwałości,
Wiktoria Z.


"Pytanie "dlaczego?" może mieć wydźwięk wyrzutów i pretensji. Może też zawierać dawkę zrozumienia i szczerej troski." - K. Platowska
wigi
Posty: 1054
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Prośba o wypełnienie ankiety - Opiekunowie osób chorych

Post autor: wigi »

W ankiecie na stronie 3 jest błąd. Nie da się udzielić odpowiedzi na zadane pytania. I w związku z tym nie można przejść dalej.
WiktoriaZ
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 19 sty 2021, 10:12

Re: Prośba o wypełnienie ankiety - Opiekunowie osób chorych

Post autor: WiktoriaZ »

Dzień dobry, bardzo dziękuję za informację. Nie znam przyczyny, dlaczego tam się coś zablokowało, przeklikałam na telefonie, na komputerze i nie pojawił mi się ten błąd, ale dla pewności zaktualizowałam ankietę i powinno być już wszystko okej. Dziękuję za chęci wypełnienia! :)
wigi
Posty: 1054
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Prośba o wypełnienie ankiety - Opiekunowie osób chorych

Post autor: wigi »

Ja już wiem. Mam na komputerze stary Windows XP. Ankieta nie chciała działać. Na nowszym systemie działa.
Ja jestem byłym opiekunem, więc ankiety nie wysłałam. Chciałam przejrzeć pytania.
No cóż... pytania, jak zwykle cokolwiek (a może więcej niż cokolwiek) oderwane od rzeczywistości... Nie dotykają tego, co naprawdę doświadczają opiekunowie osób chorych na otępienie...
Potwierdza to moje zdanie, że nikt, kto się takim chorym nie opiekował/nie zetknął się z tą chorobą nie jest nawet w stanie tego sobie wyobrazić. Opieka nad takim chorym jest chyba najtrudniejszym doświadczeniem w życiu i tak bardzo traumatycznym, że niejednokrotnie potrzeba kilku lat po odejściu chorego, by opiekun (już były) wrócił do względnie normalnego życia.
Czarny
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 11 maja 2014, 19:17

Re: Prośba o wypełnienie ankiety - Opiekunowie osób chorych

Post autor: Czarny »

Zrobione. Powodzenia życzę :)
Pozdrawiam....Krzysiek :)
ODPOWIEDZ