Przedstaw się ...

Informacje o nas samych, dobrych duszach tego Forum.
Przedstaw się, powiedz nam o sobie w kilku słowach.
Centrum.Opieki
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 01 gru 2011, 14:38

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Centrum.Opieki »

Witam, ja również po raz pierwszy na tym forum. Podobnie jak większość z Was zaczynałem na starej wersji.
Mam na imię Piotrek i jestem właścicielem prywatnej firmy zajmującej się opieką nad ludźmi starszymi, między innymi z Alzheimerem. Mam nadzieję, że moje rady okażą się użyteczne, a i ja wiele dowiem się na temat tej choroby.
Raz jeszcze serdecznie witam
Profesjonalna opieka domowa
Centrum Opieki "Przy Tobie"
http://www.centrum-opieki.eu
Awatar użytkownika
Joannap
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie
Kontakt:

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Joannap »

Witam Was serdecznie :D
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
Ecik
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 01 gru 2011, 02:29

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Ecik »

Witam Wszystkich byłych oraz obecnych opiekunów osób chorych na Alzheimera.
Mam na imię Edek (42 lata) i opiekuję się mamą która choruje na tę straszną chorobę.
Byłem także obecny na starym forum tak jak większość osób będących tutaj.
Wielkie dzięki dla osób które utworzyły te forum gdzie znów możemy wymieniać się swoimi doświadczeniami i wzajemnie się wspierać.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę dużo cierpliwości i wyrozumiałości.
wnuczka
Posty: 58
Rejestracja: czwartek 01 gru 2011, 14:49

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wnuczka »

Tomku, pewnie gdzieś kiedyś a może nawet tutaj pisałeś, skąd Ty to wszystko wiesz? Chodzi mi o medyczne sprawy (melatonina, wit. D, itd.). Masz wykształcenie chemiczne albo medyczne czy to Twoje "hobby"?
thelon
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 01 gru 2011, 20:29

Re: Przedstaw się ...

Post autor: thelon »

Witam.

Mam na imię Marcin (aka Thelon), na poprzednim forum pisałem razem z Żoną pod jednym nickiem..
Wspólnie razem z Teściową opiekujemy się Babcią - nasza historia była zapisana w wątku "nagle przestałą jeść i pić", jeżeli ktoś pamięta. W miarę wolnego czasu, którego oczywiście mamy nie za wiele, będziemy uzupełniać dane.

Cieszę się że forum wraca do życia.

Pozdrawiam wszystkich - Thelon.
thelon
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 01 gru 2011, 20:29

Re: Przedstaw się ...

Post autor: thelon »

Odnośnie odzyskania danych z poprzedniego forum.

Krótko po zniknięciu forum z sieci rozmiawiałem z ludźmi z firmy hostującej forum.
Uzyskałem informację, że mają (albo wówczas mieli) kopię zapasową.

Niestety jedyne co uzyskałem, to że przekażą mój numer telefonu właścicielom domeny - odpowiedzi już nie dostałem. Tak więc jeżeli będzie kontakt do administratora to być może odzyskanie kopii danych jest możliwe..

Thelon
wigi
Posty: 1051
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Przedstaw się ...

Post autor: wigi »

Witam wszystkich!
Pisałam na starym forum i byłam jednym z jego najstarszych stażem użytkowników
Od lat opiekuję się Mamą chorą na Alzheimera i Ojcem, który ma ponad 97 lat i znaczny stopień niepełnosprawności.
Tomek
Posty: 851
Rejestracja: środa 09 lis 2011, 22:09

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Tomek »

No w końcu :D
Jest Thelon i odezwała się Wigi ;)

Agnieszka (Wnuczko), w tej całej ilości informacji umknęło mi Twoje pytanie i jego nie zauważyłem, więc przepraszam, że teraz odpowiadam. Faktycznie pisałem już o tym na starym forum. Od chemii na forum mamy innego specjalistę :) Wykształcenia medycznego też nie mam a to szukanie informacji, to oczywiście z powodów rodzinnych i próby przyhamowania pewnej specyficznej i postępującej demencji. W zespołach otępiennych niezależnie od przyczyny wiele problemów jest identycznych i dlatego zamieszczam znalezione informacje na forum.
Awatar użytkownika
Joannap
Posty: 170
Rejestracja: niedziela 27 lis 2011, 03:44
Lokalizacja: Piastów , woj. mazowieckie
Kontakt:

Re: Przedstaw się ...

Post autor: Joannap »

Cześć
Tak sobie czytam forum i mam pytanie - czy czas który pokazuje się obok użytkowników jest rzeczywistym czasem? :D Ludziska trzeba kłaść się spać bo wielu z Was pracuje zawodowo :P
P.s
Za raz ktoś powie przyganiał kocioł garnkowi : lecz ja jak piszę w nocy to zwyczajnie już spałam bo normalnie kładę się spać :mrgreen: Jak już wstanę to korzystam z okazji uzupełniania info ... :P
Rzeczy rzadko są takimi, jakimi się wydają, śmietanka udaje krem.
W. S. Gilbert
Za większe dobrodziejstwa większej wymaga się wdzięczności. Kogo Bóg wielkimi darami obsypał, ten Bogu wiele oddać musi
św. Ignacy Loyola
martuś
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 17:44

Re: Przedstaw się ...

Post autor: martuś »

Witam. Bardzo się cieszę, że Was wreszcie znalazłam,choć nie ukrywam ,że z czyjąś pomocą. Jak forum istnieje , to człowiek zaraz czuje się bezpieczniej ,wiem ,że zawsze można liczyć na waszą pomoc, nie czuję się samotna.
Do sedna- po części opiekuję się chorą mamą-74 l. a raczej nadzoruję opiekę nad nią ,ponieważ jest jeszcze praca , dzieci ,dom, na szczęście jestem w tej komfortowej sytuacji, że mogę korzystać z pomocy opiekunek- starszych pań- bez nich nie byłabym w stanie tego wszystkiego uciągnąć. W chwili obecnej nie jest żle i oby tak było jak najdłużej. Pozdrawiam wszystkich Opiekunów i żebyśmy już nigdy nie musieli się szukać. ;)
ODPOWIEDZ