Moja mama i mój rak...

Tu dzielimy się naszymi historiami związanymi z chorobą Alzheimera lub innymi demencjami.
joannal
Posty: 37
Rejestracja: piątek 25 gru 2015, 23:12

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: joannal »

Oksana, czy stosujesz u Mamy pieluchy z ultrawysoką chłonnością? http://senior.blizejciebie.pl/chlonnosc ... 429,0.html" target="newWin
basiaz
Posty: 101
Rejestracja: środa 14 sie 2013, 21:19

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: basiaz »

Oksana, myślę jak Ci pomóc, bo Twoja sytuacja jest naprawdę dramatyczna.Może należałoby zwrócić się do jakieś fundacji, aby Wam pomogła. Może Fundacja Anny Dymnej. Większość fundacji pomaga jednak tylko chorym dzieciom. To jest skandaliczne, żeby dwie tak ciężko chore kobiety były zostawione same sobie, bez żadnego wsparcia z zewnątrz. Oksano, Ty i Twoja mama powinniście mieć do pomocy sztab ludzi: opieka zdrowotna, pomoc społeczna, psycholog.Tak jest w cywilizowanych krajach. Ale Polska wciąż nie jest cywilizowanym krajem, skoro najsłabszych, schorowanych wyrzuca się na margines, pozostawia bez wsparcia. Myślę jeszcze o Rzeczniku Praw Obywatelskich i Rzeczniku Praw Pacjenta. Może tam należałoby się zwrócić.
basiaz
Posty: 101
Rejestracja: środa 14 sie 2013, 21:19

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: basiaz »

Oksano,napisz , co się Z Tobą dzieje. Jak się czujesz?
Oksana
Posty: 31
Rejestracja: sobota 22 lip 2017, 15:31

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: Oksana »

Witajcie moi drodzy-mam nowy kłopot-tak na razie w skrócie-czy ktoś mógłby mi pomóc zinterpretować wyniki
western blott?
wigi
Posty: 1052
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: wigi »

Oksana lepiej idź do lekarza. Test Western-Blot nie jest łatwy do oceny - musi być interpretowany w odniesieniu do objawów klinicznych.
Oksana
Posty: 31
Rejestracja: sobota 22 lip 2017, 15:31

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: Oksana »

Dziękuję Wigi -jestem tego jak najbardziej świadoma-tym niemniej ponawiam pytanie : czy ktoś TUTAJ mógłby porozmawiać ze mną na temat Elisy / Blotta?
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 13:00 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 13:00 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
wigi
Posty: 1052
Rejestracja: czwartek 10 lis 2011, 19:21

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: wigi »

Zyta, co ta strona, którą reklamujesz ma wspólnego z testami na boreliozę?
zyta
Posty: 34
Rejestracja: piątek 26 maja 2017, 21:00

Re: Moja mama i mój rak...

Post autor: zyta »

.
Ostatnio zmieniony sobota 03 mar 2018, 13:01 przez zyta, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ